Akcje: Młodzieżowe wakacje z Biblioteką!

,
Akcje: Młodzieżowe wakacje z Biblioteką!

Masz 13-19 lat? Chcesz aktywnie spędzić wolny czas i poznać  nowych ludzi? Weź udział w „Młodzieżowych wakacjach ze Strefą M2” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle! Startujemy w czwartek 9 czerwca, Strefa Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Strefa M2 to przestrzeń przygotowana specjalnie dla młodych ludzi z Jasła i regionu – miejsce spotkań i kreatywnego spędzania wolnego czasu. W ramach „Wakacji ze Strefą M2” na  uczestników czekają: najnowsze gry na konsoli, gry planszowe, tablety iPad Air i bezpłatny dostęp do Internetu.
W Strefie będzie można również wziąć udział w ciekawych spotkaniach, a także – zorganizować własne. Nie czekaj, to My czekamy na Ciebie!

Zapraszamy w każdy wtorek w godz. 12.00-15.00 oraz czwartek w godz. 12.00-18.00, Strefa Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, pokój 112.

Więcej informacji:
Agata Warywoda