Akcje: Jasielszczyzna zna polszczyznę 2015 – baw się z językiem i wygraj!

poniedziałek, 02 - poniedziałek, 30 listopada 2015
Akcje: Jasielszczyzna zna polszczyznę 2015 – baw się z językiem i wygraj!

Jesienne projekty językowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle są już tradycją. Również w tym roku będzie okazja zmierzyć się z polszczyzną i wygrać karty podarunkowe na książki.

Ze względu na ograniczenia związane z funkcjonowaniem Biblioteki w lokalach zastępczych niestety nie odbędzie się w tym roku dyktando „Jasielszczyzna  zna polszczyznę”.  Aby jednak nie wyjść z językowej wprawy czekając na przyszłoroczną edycję, przygotowaliśmy dla wszystkich pasjonatów polszczyzny quizy i zabawy z nagrodami. W każdy listopadowy czwartek na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl i na facebookowym fanpage’u Biblioteki pojawią się językowe zadania. Na tych, którzy wykażą się znajomością języka ojczystego, a także refleksem i… poczuciem humoru, czekają karty upominkowe na książki.

Szczegółowe informacje i regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej biblioteki w zakładce po prawej stronie.

Zapraszamy do zabawy!