Facebook
A A A

IBUK Libra

Od 1 lutego 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przy współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie wykupiła dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA.

Serwis IBUK LIBRA to pierwsza w Polsce czytelnia online podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców (PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska ). Czytelnia IBUK LIBRA jest dostępna na wszystkich komputerach w Bibliotece Głównej oraz filiach MBP w Jaśle.
Czytelnicy MBP w Jaśle, po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN, będą mieli możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego. Po zalogowaniu się na osobiste konto My IBUK i wpisaniu kodu, użytkownik uzyska dostęp do zasobów IBUK LIBRA wykupionych przez MBP w Jaśle i WiMBP w Rzeszowie. Przy korzystaniu z IBUK LIBRA zalecane jest posiadanie aktualnej wersji Google Chrome, Safari lub Mozilla Firefox. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

IBUK LIBRA to:

• bogaty wybór publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych
• wyjątkowy księgozbiór niedostępny na innych platformach
• całodobowy dostęp do książek z dowolnego miejsca
• zaawansowane narzędzia do pracy z tekstem – przygotowane z myślą o studentach, wykładowcach, czytelnikach, profesjonalistach
• treści książek powiązane ze słownikami i encyklopedią Wydawnictwa Naukowego PWN
• nowoczesna technologia pozwalająca na korzystanie z książek także na urządzeniach mobilnych

Serdecznie zapraszamy do  korzystania z serwisu.  Kliknij aby przejść do Czytelni IBUK LIBRA.

Informacji o IBUK LIBRA udziela:
Elżbieta Sławniak
Tel. 13 446 26 02, wew. 34
informacyjny@mbp.jaslo.pl

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz
Kalendarz
lipiec 2020
pn wt śr cz pt so nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31