Facebook
A A A

Kluby: Ta trzecia

wtorek, 22 maja 2018

Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o książce Gabrieli Gargaś  „Pośród żółtych płatków róż”. Spotkanie odbędzie się  22 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 16.30.

Ona, on i ta trzecia – sytuacja jakich tysiące. Każdy popełnia jakieś błędy, czasami okłamuje swoich bliskich, ale czy to oznacza, że jest złym człowiekiem? Może tylko się pogubił, zapomniał co jest w życiu najważniejsze, dokonał złego wyboru. Często wytykamy innym, że popełniają błędy – sądzimy, że my postąpilibyśmy lepiej. Ale nie jesteśmy na ich miejscu, nie znamy motywów ich postępowania. Autorka pisze: „Czasami dobrzy ludzie dokonują złych wyborów, a to wcale nie oznacza, że są źli. To znaczy, że są ludźmi…”.                                                                                                    
O miłości dobrej i złej oraz trudnej sztuce wybaczania porozmawiamy podczas spotkania.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 2 MBP w Jaśle - nr tel. 13 446 90 01 lub e-mail: filia2@mbp.jaslo.pl