Przygotowania do zmiany lokalizacji Filii nr 1 oraz Filii nr 3

wtorek, 23 stycznia 2024
Przygotowania do zmiany lokalizacji Filii nr 1 oraz Filii nr 3

Szanowni Czytelnicy,

W najbliższych tygodniach rozpoczniemy przygotowania do zmiany lokalizacji Filii nr 1 oraz Filii nr 3.

W Filii nr 1 przy ul. Sobniowskiej 34 zbiory wypożyczać można do końca stycznia br. W lutym Filia będzie czynna tylko w środy (7, 14, 21 i 28.02) i będzie wyłącznie przyjmować zwroty wypożyczonych zbiorów. Otwarcie Filii nr 1 w nowej siedzibie, przy ul. Na Kotlinę 11 planujemy w drugiej połowie marca 2024.

Filia nr 3 przy ul. Szopena 22 będzie otwarta do 9 lutego br. Zarówno zwroty jak i wypożyczenia można do tego czasu realizować na bieżąco. Otwarcie Filii w nowej siedzibie przy ul. Sikorskiego 15 planujemy w pierwszej połowie marca 2024.

O dokładnych terminach oraz nowych godzinach otwarcia obu filii powiadomimy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z przeprowadzką i chwilowym zamknięciem obu placówek. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby w nowych siedzibach obu filii stworzyć dla Państwa przyjazną i komfortową przestrzeń do korzystania z naszych zbiorów i oferty kulturalno-edukacyjnej.

Nieustannie zapraszamy do Biblioteki!