Anulowanie kar za przetrzymane książki

,
Anulowanie kar za przetrzymane książki

W związku z licznymi zapytaniami o przedłużenie lub zwrot wypożyczonych książek, informujemy, iż jeżeli termin zwrotu książek przypadnie w okresie kiedy Wypożyczalnia dla Dorosłych oraz Odział dla Dzieci są zamknięte (tj. od 17 marca br. do odwołania), kary regulaminowe za przetrzymanie książek będą anulowane.

Jednocześnie informujemy, że powiadomienia mailowe dotyczące konieczności przedłużenia wypożyczonych książek, które otrzymują nasi  czytelnicy, są generowane anutomatycznie i nie powodują naliczania dodatkowych opłat.

O wszelkich zmianach związanych z funkcjonowaniem Biblioteki będziemy informować na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl, w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem bibliotecznego newslettera i lokalnych mediów.