Kluby: Maciej Czujko „Droga wolna”

czwartek, 25 stycznia 2024
Kluby: Maciej Czujko „Droga wolna”

DKK „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na rozmowę o książce „Droga wolna” Macieja Czujki.

Autor pisze felietony i reportaże, prowadzi fanpage na facebooku „Maciej Czujko – NIEprawda”. Jest laureatem Konkursu im. Macieja Szumowskiego. „Droga Wolna” to debiutancka powieść wrocławskiego pisarza, który chciał się zmierzyć z większą formą literacką. Książka opowiada o mężczyźnie, który przeżywa kryzys wieku średniego. O tym, czy  bohater sobie z nim poradzi dowiemy się na spotkaniu.

25 stycznia 2024 /czwartek/, godz. 16.00, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.