Konkursy: XIX Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

piątek, 10 stycznia 2014
Konkursy: XIX Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

Trwa XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Piszesz wiersze lub opowiadania? Zamiast składać rękopisy w szufladzie, zaprezentuj swoją twórczość szerszemu kręgowi odbiorców. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i przyślij maksymalnie 5 wierszy lub 2 opowiadania. Regulamin konkursu i kartę uczestnika wraz z oświadczeniem znajdują się w zakładce z prawej strony artykułu. Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w regulaminie będą rozpatrywane przez jury konkursu. Prace laureatów zostaną nagrodzone i opublikowane w tomiku wydawanym przez bibliotekę. Dodatkowo z utworami laureatów konkursu będzie można zapoznać się oglądając wystawę nagrodzonych utworów w holu biblioteki, udostępnioną po uroczystym finale konkursu.
Termin nadsyłania prac upływa 10 stycznia 2014 r. Nie wahaj się! Spróbuj swoich sił! Może to będzie twój pierwszy krok do sławy.