05 października 2017

5 października br. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach XII Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego zaprasza na koncert Basi Stępniak-Wilk.

26 września 2017

26 września br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach XII Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego odbędą się warsztaty scenariuszowe dla młodzieży, które poprowadzi prozaik, reportażysta, scenarzysta filmowy i producent Zbigniew Masternak.

22 września 2017

Jak wygląda miasto nocą? Co kryją miejskie uliczki, kiedy wszyscy zasypiają i kogo można spotkać nocną porą? Tym tematem zajmą się uczestnicy warsztatów ilustratorskich, które poprowadzi Jolanta Richter-Magnuszewska w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach XII Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego.

12 września 2017

Jak wyrażać swoje emocje? Doświadczyć, że każdy człowiek jest wyjątkowy, odnaleźć się  w grupie rówieśniczej i przekonać się dlaczego warto być grzecznym? Wystarczy czytać, przeżywać i wyrażać! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zachęca grupy przedszkolne i wczesnoszkolne do wzięcia udziału w zajęciach biblioterapeutycznych, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 5-9 lat.

08 września 2017

Wyobraźnia przekracza czas i przestrzeń. Nie ma dla niej granic i może wszystko. W nowym cyklu spotkań dla dzieci – Akademia Wyobraźni, rozpoczynającym się od 20 września 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, nauczymy się jak rozwijać i twórczo wykorzystywać swoją wyobraźnię.

02 czerwca 2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Architektura dawnego Jasła w literaturze i fotografii”.  Wystawa ma na celu zabranie naszych czytelników w krótką podróż po przedwojennym Jaśle. Zaprezentowano na niej zdjęcia i pocztówki, uzupełnione fragmentami wspomnień.

Setki książek w jednym miejscu, komfort czytania i technologia przyjazna ekologii. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do skorzystania z nowej usługi – wypożyczania e-czytników, które umożliwiają lekturę publikacji w formie elektronicznej. E-czytniki można wypożyczać w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kołłątaja 1.

Od 1 września 2017 roku zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

Chcesz poznać możliwości nowoczesnych iPadów Air? Nauczyć się języka angielskiego dzięki aplikacjom edukacyjnym, przygotować samodzielnie kolaż zdjęć, filmik czy komiks lub odwiedzić wirtualne muzea? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle i skorzystaj z bezpłatnego dostępu do tabletów.

[1] 2 z 2 następna