10 lipca 2018

Filia nr 1 w dniach 11-20 lipca 2018 r. czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00-15.00

05 lipca 2018

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza seniorów do udziału w letnich warsztatach literacko-fotograficznych "Tropem Małego Księcia" – prowadzonych przez Pawła Kulę, animatora kultury oraz artedukatora.

02 lipca 2018

Miło nam poinformować, że projekt  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle pn. „Rośniemy w Niepodległość!” uzyskał dofinansowanie   Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego w ramach Konkursu grantowego „Na 100 Niepodległa”.

27 czerwca 2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pracy biblioteki w okresie wakacyjnym.

22 czerwca 2018

Chcesz poznać zadziwiające opowieści przekazywane z pokolenia na pokolenie, wyjaśnić tajemnice znanych i lubianych miejsc od Bałtyku aż do Tatr? Przyjdź do biblioteki i weź udział w wakacyjnym cyklu – Bazyliszek, Lajkonik i Boruta. Będziemy „wędrować” po Polsce, snuć opowieści i dobrze się bawić, czytając polskie legendy.

05 czerwca 2018

5 czerwca  br. o godz.16.00 w ramach cyklu „Akademia Wyobraźni” odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem.

12 września 2017

Jak wyrażać swoje emocje? Doświadczyć, że każdy człowiek jest wyjątkowy, odnaleźć się  w grupie rówieśniczej i przekonać się dlaczego warto być grzecznym? Wystarczy czytać, przeżywać i wyrażać! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zachęca grupy przedszkolne i wczesnoszkolne do wzięcia udziału w zajęciach biblioterapeutycznych, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 5-9 lat.

Setki książek w jednym miejscu, komfort czytania i technologia przyjazna ekologii. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do skorzystania z nowej usługi – wypożyczania e-czytników, które umożliwiają lekturę publikacji w formie elektronicznej. E-czytniki można wypożyczać w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kołłątaja 1.

Chcesz poznać możliwości nowoczesnych iPadów Air? Nauczyć się języka angielskiego dzięki aplikacjom edukacyjnym, przygotować samodzielnie kolaż zdjęć, filmik czy komiks lub odwiedzić wirtualne muzea? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle i skorzystaj z bezpłatnego dostępu do tabletów.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy  w  "Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa" - Priorytet 1:" Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych".

[1] 2 z 2 następna