Aktualności

• Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
    01 lipca 2024

Informujemy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle została wprowadzona Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

• Godziny pracy Biblioteki w okresie wakacyjnym
    26 czerwca 2024

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w okresie wakacyjnym.

• Lipcowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi
    25 czerwca 2024

Informujemy, że lipcowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  28 czerwca 2024 roku (piątek).

• Cykle: Wędrówki z wiatrem – wakacje w bibliotece
    19 czerwca 2024

Dlaczego w muszli, coś szumi? Czy wiatr rozpoznaje kolory? Czym różni się wiatr wiejący na morzu od wiatru wiejącego na lądzie? Kto roznosi pyłki drzew i kwiatów? Jak powstaje dmuchawiec i co się wydarzy, gdy go zdmuchniemy?

• Wystawy: Wystawa prac laureatów XXIX OKLTDiM Liryczne Jasło
    17 czerwca 2024
    Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę prac laureatów XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”.
  • Konkursy: Laureaci XXIX OKLTDiM
    14 czerwca 2024
    14 czerwca 2024 poznaliśmy nazwiska laureatów XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło. Podczas uroczystego Finału nagrodziliśmy młodych twórców, wyłonionych przez Jury Konkursu. Poniżej lista laureatów Konkursu.
  • Projekt Biblio(TEKA) rozmaitości
    13 czerwca 2024

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację działań promujących czytelnictwo, a także wzmacniających rolę biblioteki jako jednego z ważnych ośrodków lokalnego życia kulturalnego.

• Miasto Młodzieży – inicjatywy!
    03 czerwca 2024

Jaki masz wpływ na twoje miasto,  jak Twoje pomysły zamienić w działanie, jak możesz wzmocnić siebie, żeby łatwiej działać z innymi… – pamiętacie te pytania?

• Tymczasowy numer telefonu - Filia nr 2
    15 kwietnia 2024

Informujemy o zmianie numeru telefonu Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (ul. Wincentego Pola 41 – siedziba tymczasowa)

Tymczasowy numer telefonu:

• Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Kopernika dla potrzeb Filii nr 2
    02 kwietnia 2024

Szanowni Czytelnicy!

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy realizację zadania pn. Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Kopernika dla potrzeb Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Katalog online

lipiec 2024