19 lutego 2019

Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na rozmowę o książce Jakuba Małeckiego "Rdza".

15 lutego - 15 maja 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Turystyczne szlaki Jasielszczyzny”.

13 lutego 2019

Nie masz pomysłu jak spędzić środowe popołudnie? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle na Popołudnie z planszówkami.

11 - 22 lutego 2019

Chcesz dowiedzieć jak zrobić robota i nim kierować albo sprawdzić  czy wiesz wszystko o tablecie i jego możliwościach?

11 - 22 lutego 2019

Po co są marzenia i czy są one dla nas bezpieczne? Jak wielką moc ma uśmiech? Co chcielibyśmy robić w życiu? Czy planowanie ma sens? Co było pierwsze jajko czy kura?

04 stycznia 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają do udziału w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”.

12 września 2018

Jak wyrażać swoje emocje? Doświadczyć, że każdy człowiek jest wyjątkowy, odnaleźć się  w grupie rówieśniczej i przekonać się, że warto dzielić się dobrem? Wystarczy czytać, przeżywać i wyrażać! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zachęca grupy przedszkolne i wczesnoszkolne do wzięcia udziału w zajęciach biblioterapeutycznych, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 5-9 lat.

Setki książek w jednym miejscu, komfort czytania i technologia przyjazna ekologii. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do skorzystania z nowej usługi – wypożyczania e-czytników, które umożliwiają lekturę publikacji w formie elektronicznej. E-czytniki można wypożyczać w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kołłątaja 1.

Chcesz poznać możliwości nowoczesnych iPadów Air? Nauczyć się języka angielskiego dzięki aplikacjom edukacyjnym, przygotować samodzielnie kolaż zdjęć, filmik czy komiks lub odwiedzić wirtualne muzea? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle i skorzystaj z bezpłatnego dostępu do tabletów.

Jak wino z upływem lat nabierają wartości i przywołują smak minionego czasu. Szczególną osobliwość stanowią dla badaczy, dokumentalistów oraz osób zainteresowanych historią Jasła i miejscowości naszego powiatu.

[1] 2 z 2 następna

luty 2019