23 listopada 2017

Laureaci konkursu "Moja bilblioteka to... selfie z czytaniem"

21 listopada 2017

Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o książce Anny Karpińskiej   „Rozważna czy romantyczna”. Na spotkanie zapraszamy 21 listopada  (wtorek) o godzinie 16.30, ul. Kopernika 8.

20 listopada 2017

Listopad to dobry czas by w Klubie „Michalina” porozmawiać o czarach, zabobonach i zaklęciach.

06 listopada 2017

W zwiazku z przenosinami Magazynu zewnętrznego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rezerwowanie książek znajdujących się w Magazynie zostaje zawieszone od 7 listopada 2017 r. do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

29 stycznia 2018

Piszesz opowiadania lub wiersze? Weź udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”. Na prace czekamy do 29 stycznia 2018 r.

26 października 2017

Nasza biblioteka to nie tylko budynek czy półki z książkami, to dużo więcej… Niezwykli ludzie, nietuzinkowe historie, wspaniałe spotkania i wciąż nowe przygody. Z myślą o 70.leciu biblioteki zrodził się pomysł na kampanię pod hasłem Moja biblioteka. Jednym z jej elementów jest wystawa pod tym samym tytułem.

12 września 2017

Jak wyrażać swoje emocje? Doświadczyć, że każdy człowiek jest wyjątkowy, odnaleźć się  w grupie rówieśniczej i przekonać się dlaczego warto być grzecznym? Wystarczy czytać, przeżywać i wyrażać! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zachęca grupy przedszkolne i wczesnoszkolne do wzięcia udziału w zajęciach biblioterapeutycznych, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 5-9 lat.

08 września 2017

Wyobraźnia przekracza czas i przestrzeń. Nie ma dla niej granic i może wszystko. W nowym cyklu spotkań dla dzieci – Akademia Wyobraźni, rozpoczynającym się od 20 września 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, nauczymy się jak rozwijać i twórczo wykorzystywać swoją wyobraźnię.

Setki książek w jednym miejscu, komfort czytania i technologia przyjazna ekologii. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do skorzystania z nowej usługi – wypożyczania e-czytników, które umożliwiają lekturę publikacji w formie elektronicznej. E-czytniki można wypożyczać w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kołłątaja 1.

Chcesz poznać możliwości nowoczesnych iPadów Air? Nauczyć się języka angielskiego dzięki aplikacjom edukacyjnym, przygotować samodzielnie kolaż zdjęć, filmik czy komiks lub odwiedzić wirtualne muzea? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle i skorzystaj z bezpłatnego dostępu do tabletów.

[1] 2 z 2 następna