Facebook ikonka prawy margines

Aktualności

 • Projekty: Pyta(my)WAS! Szkolenie online dla bibliotekarzy
  03 - 04 grudnia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCJji! w dniach 3-4 grudnia 2020 r. zaprasza bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego do udziału w szkoleniu online pn. „Badanie potrzeb dorosłych czytelników. Techniki badawcze, narzędzia online, praktyczne zastosowanie, analiza danych”. Szkolenie poprowadzi Justyna Gogroń /Good Books/.

 • Od 30 listopada Biblioteka ponownie OTWARTA
  27 listopada 2020

  Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi godzin i zasad funkcjonowania poszczególnych działów i filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle obowiązującymi od 30 listopada 2020 r. Zasady korzystania z Biblioteki są zgodne z obowiązującymi nas wytycznymi, w szczególności ministerialnymi i Biblioteki Narodowej.

 • Grudniowe kody dostępu do serwisu Legimi
  26 listopada 2020

  Informujemy, że grudniowe  bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od 1 grudnia 2020 roku (wtorek).

 • Projekty: 3,2,1… Uważność! – warsztaty dla dzieci online
  26 - 25 listopada 2020
  26 listopada o godz. 14.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! zaprasza dzieci 6-8 lat do udziału w warsztatach online 3,2,1… Uważność!
 • Informacja o zamknięciu instytucji kultury
  05 listopada 2020

  Szanowni Czytelnicy, z przykrością informujemy o konieczności zamknięcia biblioteki w dniach 7 - 29 listopada 2020 r.

 • Urodziny Pippi - rozstrzygnięcie konkursu
  29 października - 30 listopada 2020

  14 listopada w rocznicę urodzin szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren Wydawnictwo Jung-off-ska ogłosiło wyniki ogólnopolskiego konkursu dla Rodzin z okazji 75. Urodzin Pippi - „Lato z Pippi.

 • Projekty: Jak uczyć się szybciej i mieć z tego przyjemność?
  29 października 2020

  Serdecznie zapraszamy młodzież do obejrzenia nagrania dotyczącego technik skutecznego uczenia się, podczas którego opowiadamy o tym, co zrobić, żeby uczyć się skuteczniej.

 • XV Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny - odwołany
  25 października - 08 listopada 2020
  Drodzy Czytelnicy oraz Sympatycy bibliotecznych wydarzeń literacko-artystycznych, w związku panującą w całej Polsce i regionie sytuacją epidemiologiczną, jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na koniec października XV Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny.
 • Konkursy: Być jak Paolini
  29 września 2020

  Każdy twórca chce być dostrzeżony i doceniany. Niektórzy zaczynają pisać od najmłodszych lat i wcześnie osiągają sukces, jak np.
  Sarah J. Maas czy Christopher Paolini. Chcesz być jak oni? Sprawdź swoje umiejętności startując w naszym Konkursie Literackim.

 • Od 5 października zbiory magazynowe - niedostępne
  29 września 2020

  Od 5 października do odwołania zbiory magazynowe Miejskiej Biblioteki Publicznej niedostępne dla czytelników z powodu przeprowadzki magazynu. Zapraszamy do korzystania z Biblioteki Głównej, Filii nr 1, Filii nr 2 i Filii nr 3.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz