• Projekty: MBP w Jaśle wyróżniona w 4. rundzie Programu Rozwoju Bibliotek
    16 grudnia 2022

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle ukończyła blisko dwuletnią przygodę w Programie Rozwoju Bibliotek, realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Nasza Biblioteka otrzymała wyróżnienie specjalne w Konkursie „coPotrzeba? – na najlepiej zaprojektowaną usługę w 4. rundzie PRB” za przygotowanie i wdrożenie usługi „WSPÓŁ-DZI@ŁAMY!”

• Projekty: Twórcze warsztaty z Michałem Kłosińskim
    15 listopada 2022

15 listopada 2022 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyły się warsztaty „Eksperymenty: budujemy rakietę i przygotowujemy ją do startu. Gęstość cieczy oraz ciecz newtonowska” prowadzone przez Michała Kłosińskiego.

• Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba…
    02 listopada 2022
    Po trzyletniej przerwie wymuszonej obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19, grupa bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle i bibliotekarzy z bibliotek gminnych powiatu jasielskiego wzięła udział w 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.
Katalog online