20 czerwca 2017

20 czerwca br. pracownicy bibliotek publicznych powiatu jasielskiego uczestniczyli w szkoleniu Działania w bibliotece a obowiązujące prawo.

08 maja 2017

8 maja 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle pracownicy bibliotek publicznych powiatu jasielskiego spotkali się, aby w dniu swojego święta wspólnie zainaugurować XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Biblioteka! Oczywiście”.

28 października 2016

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz gminnych bibliotek powiatu jasielskiego w dniu 28 października 2016 r. uczestniczyli w święcie literatury: 20. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

14 października 2016

Czy warto promować bibliotekę w mediach społecznościowych? Z których mediów skorzystać, aby zdobyć grono aktywnych fanów? Pracownicy bibliotek publicznych powiatu jasielskiego mogli się tego dowiedzieć 14 października 2016 r. podczas szkolenia Skuteczna komunikacja i budowanie relacji w mediach społecznościowych, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

31 sierpnia 2016

31 sierpnia br. bibliotekarze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz gminnych bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli dział w kreatywnych warsztatach pn. O, ja cię! Książki jakich nie znacie! Jak sprostać wymaganiom najmłodszych czytelników z wykorzystaniem współczesnej literatury dla dzieci?

01 lipca 2016
1 lipca br. bibliotekarze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz gminnych bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli dział w warsztatach pn. Młodzież i nowe media w bibliotece. Jak zaprojektować program dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
15 - 16 grudnia 2015

15 i 16 grudnia 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyły się warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji osobistych dla pracowników bibliotek publicznych powiatu jasielskiego.

23 października 2015

Jak co roku pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz bibliotek gminnych powiatu jasielskiego wpisali się w krakowskie święto książki, uczestnicząc w 19. Międzynarodowych Targach Książki 23 października br.

15 - 16 czerwca 2015

Jak przekazywać informacje o ofercie biblioteki? Jak nowe technologie mogą pomóc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych? Między innymi na te pytania odpowiedzieli pracownicy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego, uczestniczący 15 i 16 czerwca br. w warsztatach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

08 maja 2015

8 maja 2015 r. w Czytelni Głównej Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle pracownicy  bibliotek publicznych powiatu jasielskiego spotkali się, by uczestniczyć w seminarium szkoleniowym, a także świętować. Powiatowy Dzień Bibliotekarza zainaugurował XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, odbywający się pod hasłem Wybieram bibliotekę.

[1] 2 z 2 następna