„Dzień dobry! - Добрий день!” - zajęcia literacko-artystyczne

czwartek, 12 maja 2022
„Dzień dobry! - Добрий день!” - zajęcia literacko-artystyczne

12 maja o 16:00 zapraszamy polskie i ukraińskie rodziny z dziećmi. Będziemy wspólnie czytać, bawić się i tworzyć. Chcemy jeszcze lepiej poznać się i zintegrować z osobami, które znalazły schronienie przed wojną w Ukrainie w naszym mieście. Doceniamy, że Biblioteka stała się dla wielu z nich także „ich” miejscem. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-10 lat, prosimy o zgłoszenia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (tel. 13 446 26 02, wew. 35, mail: dzieci@mbp.jaslo.pl).

12 травня о 16:00 запрошуємо польські та українські родини з дітьми. Будемо читати, грати та творити разом. Ми хочемо ближче пізнати один одного та інтегруватися з людьми, які знайшли притулок у нашому місті з початку війни в Україні. Ми цінуємо, що для багатьох з них Бібліотека стала «їхнім» місцем. Запрошуємо сім’ї з дітьми 5-10 років, звертайтеся до відділу у справах дітей та юнацтва