Literacki challenge "W malinowym gąszczu słów"

czwartek, 24 - środa, 30 września 2020
Literacki challenge W malinowym gąszczu słów

W naszej Bibliotece trwa wrzesień z "Balladyną" Juliusza Słowackiego, która jest lekturą tegorocznej edycji Narodowego Czytania.  Dziś zapraszamy do udziału w literackim challenge"u "W malinowym gąszczu słów".

Stwórzcie własny wiersz ze słów "Balladyny" za pomocą techniki "blackout poetry", dzięki której poprzez zmianę istniejącego tekstu można mu nadać nowe znaczenie. To nic trudnego! Przekonajcie się sami! Instrukcja jak to zrobić, nasz biblioteczny wiersz stworzony z tekstu "Balladyny" oraz inne przykłady w grafikach załączanych do tekstu.  Wiersze prosimy przesyłać do końca września w wiadomościach na messengerze MBP Jasło lub na adres nowemedia@mbp.jaslo.pl. Najlepsze prace nagrodzimy. Dobrej zabawy!!!