Facebook
A A A

Nowości

Lila to główna bohaterka książki opartej na faktach. Nastolatka angażuje się w walkę przeciwko okupantowi w czasie II wojny światowej. Mając 16 lat zostaje zaprzysiężona jako łączniczka Armii Krajowej o pseudonimie „Lilka”.

Zapierająca dech przyroda, zwierzęta, ciekawi ludzie i niesamowite  przygody - najsłynniejsza polska doktor weterynarii  wyrusza w podróż po  amazońskiej puszczy.

Autor książki ujawnia szokujące odkrycia naukowców o tym, co zawiera żywność, suplementy diety, środki chemiczne, a nawet powszechnie zalecane szczepionki.

Książka dla wszystkich dzieci, które kochają marzyć. Czy marzenia są ważne? Jeśli macie wątpliwości, to sięgnijcie po tę książkę!

Drops nie jest szczęśliwym szczeniaczkiem. Jego wcześniejszym domem było schronisko, a nowa pani nie rozumie zwierząt. Dzięki śledztwu, pani Marty -dyrektorki schroniska w Przytulisku i doktora Tomasza, los Dropsika i innych piesków całkowicie się odmieni.

Amazonka to rzeka legenda. Rwąca i pełna niebezpiecznych zwierząt, urzeka, ale i przeraża. Dla dwóch braci, którzy postanowili przemierzyć Amazonkę na rowerach, okazała się spełnieniem marzeń i szansą na ocalenie.

Ałbena Grabowska to znana autorka powieści obyczajowych i popularnych sag rodzinnych. Tym razem zabiera nas w podróż do Bułgarii, skąd pochodzi.

Ksiażka  o jednej z najbardziej fascynujących malarek, nie tylko w historii sztuki amerykańskiej ale także w historii w ogóle.

Każde stworzenie ma swoje miejsce, w którym żyje, gdzie może znaleźć pożywienie i schronienie. Jeśli jesteś ciekaw jak wygląda świat robali, sięgnij po książkę Y. Zommera,  dzięki której poznasz robactwo z różnych stron świata.

To wciągająca, inspirująca historia podróży po bezdrożach Afryki. Autorka w piętnaście miesięcy pokonała na motocyklu  czterdzieści dwa tysiące kilometrów i dziewiętnaście krajów.

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 36 następna