Facebook
A A A

Recenzje czytelników

Jeżeli chcą Państwo podzielić się z nami wrażeniami dotyczącymi ulubionych tytułów, zachęcamy do przesłania recenzji.

 

Biografia jednego z największych polskich poetów. Znakomicie napisana, bogata w szczegóły, świetnie udokumentowana. Bardzo potrzebna. Największą jednak zaletą książki jest uczciwość, której nie zniekształciło niewątpliwe uwielbienie dla talentu wielkiego poety i jego dzieła.

Niezwykła historia Brendana, Kordeli i Eleanory - rodzeństwa uwięzionych w książkach!

"Zabójcza chmura" to pierwszy tom serii o błyskotliwym detektywie. Sherlock Holmes zanim został najsłynniejszym detektywem świata wcale nie był bystrzakiem i nawet nie miał wielu przyjaciół.

Adrienne Sati to dziewczyna, która jednej nocy straciła wszystko co kochała. Z bogatej arystokratki przemienia się w złodziejkę.

Margaret Peterson jest autorką powieści przygodowo-fantastycznych. Pierwsza część tej serii to "Wybrańcy".

Tą książkę powinno się określać mianem czarnej dziury. Już po pierwszych słowach nie możesz się od niej oderwać!

Piękne morze i plaża... A co powiecie jeśli dodamy do tego jeszcze piratów i podróże w czasie?

Wyobraź sobie, że pewnego, zwykłego dnia jedziesz z nieznaną osobą, w nieznanym aucie, do nieznanego miasta... Teraz pewnie zapytasz: Kim jest kobieta która prowadzi samochód? Gdzie ona mnie wiezie?

16 maja 2014

Książka „Ewelina i Czarny Ptak” autorstwa Grzegorza Gortata sprawia, że już po kilku minutach czytania nie można się od niej oderwać, a oprócz tego udziela się nam tajemniczy nastrój tej świetnej książki.

16 maja 2014

Książka „Strych Tesli” to niesamowita historia o czternastoletnim Nicku, który przeprowadza się wraz z ojcem i bratem do domu, którego strych skrywa wiele tajemniczych wynalazków. Chłopiec po niefortunnym wypadku z tosterem, postanawia urządzić garażową wyprzedaż wszystkich starych urządzeń.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 z 10 następna

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz
Kalendarz
luty 2020
pn wt śr cz pt so nd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29