Facebook ikonka prawy margines

Nowości

 • Koniec i początek

  To opowieść o sile kobiet i przyjaźni, a zarazem druga część powieści Dziewczyna z kabaretu. Silne i skrajne emocje, gdzie śmiech miesza się z płaczem, prowadzą czytelnika przez wiernie oddane barwne wojenne i powojenne życie.

 • Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice

  To osobiste przeżycia autorki jako początkującej stewardesy w tanich liniach, aż do pracy w najbardziej prestiżowych arabskich liniach lotniczych.

 • Dom mgieł

  Lektura na wakacje dla czytelników o mocnych nerwach, lubiących mroczne tajemnice i dreszczyk niepokoju.

 • Almanach Ruchu Poetyckiego Zgrzyt

  Literacka grupa "Zgrzyt" od wielu lat działa w Brzozowie. Poeci należący do niej pochodzą z różnych miejscowości Podkarpacia.

 • B jak Bies: abecadło mitologii słowiańskiej

  Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego nie warto ufać Rusałkom, kto to jest Południca i dlaczego lepiej unikać Czarta i Topielicy, natomiast opiekować się Ubożątkiem, sięgnij koniecznie po tę pozycję.

 • Zrobieni: co może medycyna estetyczna w Polsce

  Zastanawiasz się czy skorzystać z jakiegoś zabiegu na twarz lub ciało? Interesujesz się tematem poprawiania urody? Jeśli tak, to książka Piotra Zachary jest idealną lekturą dla Ciebie.

 • Czart: pies lawinowy

  Nad bezpieczeństwem turystów w górach czuwają ratownicy – ludzie spod znaku błękitnego krzyża. Mają pomocników – psich ratowników. Czart – bohater opowiadania – jest psem lawinowym. Bierze udział w poszukiwaniach ludzi zasypanych przez lawiny.

 • Motylek dla dzieci: pogodne i optymistyczne opowiadania o stracie, tęsknocie i dziecięcych lękach

  To książka o emocjach, z którymi wszyscy spotykamy się na co dzień, gdyż stanowią one nieodłączną część naszego życia. Dzieci nie zawsze potrafią sobie z nimi radzić. Dorośli zaś nie zawsze potrafią o nich mówić, szczególnie gdy dotyczą one trudnych tematów: straty, tęsknoty, złości czy smutku.

 • Surogatka

  Dobiegająca trzydziestki Kat oraz jej mąż Nick, mimo licznych prób i starań, nie mogą doczekać się upragnionego potomka. Gdy po raz kolejny nie udaje się adopcja, Kate spotyka dawno niewidzianą przyjaciółkę Lisę.

 • Baronówna: na tropie Wandy Kronenberg – najgroźniejszej polskiej agentki

  Autor w toku dziennikarskiego śledztwa dociera do faktów i dokumentów związanych z postacia Wandy Kronenberg. Przedstawia  niestereotypowy obraz stolicy okresu międzywojennego i okupacji – miasta szpiegów i walk kontrwywiadów.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz
Kalendarz
styczeń 2022
pn wt śr cz pt so nd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31