Moja biblioteka to … - wystawa jubileuszowa w MBP w Jaśle

czwartek, 26 października 2017
Moja biblioteka to … - wystawa jubileuszowa w MBP w Jaśle

W ramach obchodów 70.lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zapraszamy do obejrzenia niezwykłej wystawy Moja biblioteka to …

Nasza biblioteka to nie tylko budynek czy półki z książkami, to dużo więcej… Niezwykli ludzie, nietuzinkowe historie, wspaniałe spotkania i wciąż nowe przygody. Z myślą o 70.leciu biblioteki zrodził się pomysł na kampanię pod hasłem Moja biblioteka. Jednym z jej elementów jest wystawa pod tym samym tytułem. Wystawa szczególna, ukazująca naszą bibliotekę przez pryzmat osób, które ją współtworzą. Ludzi pełnych pasji i twórczego spojrzenia na świat, bibliotekarzy, przedstawicieli współpracujących instytucji, stowarzyszeń, czytelników, sympatyków i przyjaciół biblioteki. Jeśli jesteście ciekawi jaka w ich oczach jest nasza biblioteka, przyjdźcie i obejrzyjcie wystawę!

Wystawę zrealizowano w ramach kampanii „Moja Biblioteka” dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Jaśle oraz Studia Fotografii Maxmaks.

Wystawę można oglądać od 27 października 2017 r. w holu MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Zapraszamy!