Facebook
Aktualności - archiwum 2009
07 października 2009
Siódmego października 2009 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle dzieci z Przedszkola nr 3 i Przedszkola nr 9 w Jaśle spotkały się z wesołym Smokiem Nowusiem.
29 września 2009
29 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie Klubu Powiększania Wyobraźni. Tym razem omawiano książkę Georges’a Pereca „Życie : instrukcja obsługi”. Książka dedykowana została Raymondowi Queneau, autorowi jednego z najsłynniejszych liberackich wydawnictw „Sto tysięcy miliardów wierszy”.
31 sierpnia 2009
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle prezentując swe zbiory, włącza się w obchody Roku Kultury Niezależnej, zainaugurowany w maju 2009 r. przez Instytut Pamięci Narodowej. Pod hasłem „Przeczytaj, przepisz i daj innym do czytania” przedstawiono fragment historii najnowszej zapisanej w drukach drugiego obiegu by upamiętnić dorobek kultury dysydenckiej.
30 sierpnia 2009
Tegoroczna oferta wakacyjnych imprez przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle była bogata i atrakcyjna. Program, skierowany przede wszystkim do najmłodszych mieszkańców Jasła, zyskał uznanie dzięki wielkiej różnorodności form zajęć.
25 sierpnia 2009
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu Powiększania Wyobraźni, na którym omówiono książkę Alain’a Mabanckou „Kielonek”.
25 sierpnia 2009
25 sierpnia 2009 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyła się dyskusja na temat książki Sandora Marai’a „Pierwsza miłość”. W dyskusji uczestniczyli członkowie Klubu Powiększania Wyobraźni MBP w Jaśle.
01 sierpnia 2009
Samodzielne wykonanie modnej indyjskiej biżuterii, zabawnych afrykańskich zwierzaków z masy solnej i włoskich ozdób z makaronu. Ze skorupek jaj stworzenie wielkiej arabskiej mozaiki, malowanie na kamieniach tybetańskich znaków oraz wspólne wykonanie mikołajkowych prezentów.
24 czerwca 2009
Samodzielne wykonanie modnej biżuterii z kolorowych kamyków, zabawnych zwierzaków z masy solnej i świątecznych ozdób z makaronu.
18 czerwca 2009
17 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rozdano nagrody i wyróżnienia przyznane w konkursie fotograficznym „Atrakcje turystyczne powiatu jasielskiego”. Finał konkursu uświetnił występ sekcji wokalnej z Młodzieżowego Domu Kultury.
08 czerwca 2009
Spotkanie autorskie z Adamem Ziemianinem

poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 z 6 następna

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz