Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2020

08 - 14 kwietnia 2020

Życzenia Świąteczne

07 kwietnia 2020

7 kwietnia br. za sprawą poezji Marii Konopnickiej wyruszyliśmy z naszymi czytelnikami na poszukiwanie wiosny.

02 kwietnia 2020

2 kwietnia wraz z naszymi czytelnikami świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci.

31 marca 2020

W związku z licznymi telefonicznymi zapytaniami, dotyczącymi prolongaty książek informujemy, że jest ona możliwa wyłącznie poprzez indywidualne internetowe konto czytelnika.

Instrukcja logowania na konto czytelnika pod linkiem:

https://katalog.mbp.jaslo.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=help&p=login

Przypominamy, że kary regulaminowe za przetrzymanie zbiorów, których zwrot przypada w okresie zamknięcia Biblioteki, nie będą naliczane.

 

17 marca 2020

W okresie zamknięcia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się inwentaryzacja. W tym czasie nie będzie możliwa telefoniczna prolongata książek, można jej dokonać jedynie poprzez indywidualne internetowe konto czytelnika. Kary regulaminowe za przetrzymanie zbiorów, których zwrot przypada w wyżej wymienionym terminie, nie będą naliczane. Okres zamknięcia Biblioteki może ulec zmianie na podstawie stosownych wytycznych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2. Prosimy o sprawdzanie aktualności na naszej stronie.

16 - 09 marca 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz bibliotekami publicznymi województwa podkarpackiego wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA. Teraz bezpłatny dostęp do serwisu możesz uzyskać bez wychodzenia z domu.

10 marca 2020

O tym jak się bawić modą, jak się ubierać, żeby zatuszować mankamenty sylwetki, a co najważniejsze – jak akceptować siebie poprzez stylizację i dobór stroju do własnego typu figury –  opowiedziała Magdalena Sajdak ze Studia Make-up & Stylist.

10 marca 2020

Co znaczy dzisiaj wyczucie stylu i co należy zrobić, aby wykreować swój własny wizerunek, dowiemy się na spotkaniu z Magdaleną Sajdak, stylistką wizerunku i wizażystką ze Studia Make-up & Stylist.

07 marca 2020

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki “CzytaMY” Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Jaśle w dniu 7 marca 2020 r. rozmawialiśmy o ulubionych książkach. O książkach, do których często wracamy. Pamiętamy o nich długo i z pełnym przekonaniem polecamy je innym.

07 marca 2020

W Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powstał Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży "CzytaMY”. Jeżeli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy serdecznie na następne spotkanie, które odbędzie się 7 marca (sobota) o godz. 13.30, ul. Szopena 22.

[1] 2 3 4 5 6 7 z 7 następna

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz