Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2020

 • Projekty: 3,2,1… Motywacja! Warsztaty online dla dzieci z Tomaszem Samojlikiem
  11 grudnia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci na warsztaty 3,2,1… Motywacja! z Tomaszem Samojlikiem w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start!

 • Projekty: Buduje(my)SIĘ! Szkolenie online dla bibliotekarzy
  08 - 09 grudnia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCji! w dniach  8-9.12. zaprasza bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego do udziału w szkoleniu online „Work life balance czy wypalenie zawodowe — równowaga, samoświadomość i budowanie własnych zasobów dla życia bez stresu”. Szkolenie poprowadzi Cecylia Bieganowska /Good Books/.

 • Projekty: Pyta(my)WAS! Szkolenie online dla bibliotekarzy
  03 - 04 grudnia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCJji! w dniach 3-4 grudnia 2020 r. zaprasza bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego do udziału w szkoleniu online pn. „Badanie potrzeb dorosłych czytelników. Techniki badawcze, narzędzia online, praktyczne zastosowanie, analiza danych”. Szkolenie poprowadzi Justyna Gogroń /Good Books/.

 • Od 30 listopada Biblioteka ponownie OTWARTA
  27 listopada 2020

  Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi godzin i zasad funkcjonowania poszczególnych działów i filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle obowiązującymi od 30 listopada 2020 r. Zasady korzystania z Biblioteki są zgodne z obowiązującymi nas wytycznymi, w szczególności ministerialnymi i Biblioteki Narodowej.

 • Grudniowe kody dostępu do serwisu Legimi
  26 listopada 2020

  Informujemy, że grudniowe  bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od 1 grudnia 2020 roku (wtorek).

 • Projekty: 3,2,1… Uważność! Warsztaty dla dzieci online
  26 listopada 2020

  26 listopada 2020 r. w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zorganizowała warsztaty online na temat japońskiej sztuki przedstawiania historii z wykorzystaniem obrazów czyli kamishibai. W warsztatach wzięli udział członkowie Klubu Czytających Rodzin, uczestnicy całorocznego cyklu Niezwykli. Wspaniali. Sławni oraz Czytelnicy biblioteki.

   

   

 • Projekty: 3,2,1… Uważność! – warsztaty dla dzieci online
  26 - 25 listopada 2020
  26 listopada o godz. 14.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! zaprasza dzieci 6-8 lat do udziału w warsztatach online 3,2,1… Uważność!
 • Młodzi zieloni obywatele - warsztaty ekologiczne
  25 listopada 2020

  25.11.2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle we współpracy z fundacją Civis Polonus przeprowadziła  ekologiczne warsztaty pilotażowe „Młodzi zieloni obywatele” za pośrednictwem platformy  Zoom.

 • Projekty: 3,2,1… Odwaga! Spotkanie autorskie online z Barbarą Gawryluk
  25 listopada 2020
  24 listopada 2020 r. młodzi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle mieli okazję spotkać się online z Barbarą Gawryluk – dziennikarką radiową, tłumaczką z języka szwedzkiego, autorką książek dla dzieci i młodzieży.
 • Projekty: 3,2,1… Odwaga! Spotkanie autorskie online z Barbarą Gawryluk
  24 listopada 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! zaprasza dzieci na spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk – dziennikarką radiową, tłumaczką z języka szwedzkiego, autorką książek dla dzieci i młodzieży, znaną z książek o zwierzętach m.in. „Baltic. Pies, który płynął na krze”, „Wiosenna wyprawa Gwizdka”, „Kaktus, dobry pies”, „Klifka. Opowieść o foczce, która szukała mamy”.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz