Facebook
Aktualności - archiwum 2015
29 grudnia 2015
29 grudnia 2015 r., w świątecznym jeszcze nastroju, przebiegało spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Rozmawialiśmy nie tylko o pechu w książce „Fartowny pech” Olgi Rudnickiej.
16 grudnia 2015
Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle otrzymała certyfikat akcji „Czytam sobie w bibliotece” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwo „Egmont”. W 2015 r. w ramach tej akcji w Bibliotece odbył się szereg zajęć promujących czytelnictwo najmłodszych a ich uczestnicy zostali twarzami akcji!
16 grudnia 2015

O zabytkach Petry, starożytnej Gerazie, okrutnym Reynoldzie de Chatillon mówił Tomasz Dobrowolski na spotkaniu Jasielskiego Klubu Podróżnika, które odbyło się w Czytelni Głównej  MBP w Jaśle 16 grudnia 2015 r.

16 grudnia 2015

Za nami ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Sieciaka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. 16 grudnia 2015 r. mali klubowicze spotkali się w Czytelni Głównej MBP w Jaśle, aby sprawdzić jak twórczo wykorzystać Internet i nowe technologie do przedświątecznych przygotowań.

16 - 20 grudnia 2015
Prezent od Biblioteki pod choinkę? Oczywiście! Na zakończenie obchodów 650.lecia miasta Jasła Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała niespodziankę dla swoich czytelników! Wszyscy, którzy są zapisani bądź zapiszą do 21 grudnia na nasz biblioteczny newsletter, jako pierwsi będą mogli przeczytać autorski przewodnik po Jaśle „JaSIELSKIE ŚRÓDZIEMIE”. Zapraszamy!
15 - 16 grudnia 2015

15 i 16 grudnia 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyły się warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji osobistych dla pracowników bibliotek publicznych powiatu jasielskiego.

14 grudnia 2015

Co stało się z mlecznym zębem Mikołajka, dlaczego i czy na pewno zapomniała o nim Wróżka Zębuszka? Na te i wiele innych pytań odpowiedziały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 10 oraz Prywatnego Bajkowego Przedszkola zaciekawione Rodzinnymi przygodami sympatycznego urwisa na podstawie  książek R.  Goscinny’ego i J. J. Sempego.

11 grudnia 2015
Czy zastanawialiście się kiedyś jak może wyglądać Kraina Niesnu? Co trzeba zrobić by tam się udać i kto ją zamieszkuje? Na te pytania odpowiedziały dzieciaki z Klubu Czytających Rodzin oraz uczestnicy cyklicznych zajęć Kalejdoskop Wiedzy i Zabawy podczas spotkania z Joanną Preisner. Była to podróż do fantastycznego, kolorowego i zupełnie nietuzinkowego miejsca, jakie skrywa dziecięca wyobraźnia.
10 grudnia 2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wydała jubileuszowy tomik Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.

08 grudnia 2015

Jak wyglądają przedświąteczne porządki? Co to jest pobojowisko? Kiedy możemy liczyć na pochwałę? Odpowiedzi na te pytania udzielali uczniowie kl. II Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle podczas zajęć „Mikołajki z Mikołajkiem”, zorganizowanych 8 grudnia przez Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 22 następna

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz