Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2016

01 lipca 2016
1 lipca br. bibliotekarze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle oraz gminnych bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli dział w warsztatach pn. Młodzież i nowe media w bibliotece. Jak zaprojektować program dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
21 czerwca 2016

21 czerwca 2016 r. w DKK „Liberatorium” MBP w Jaśle odbyła się dyskusja o „Sońce” Ignacego Karpowicza.

21 czerwca 2016

O znanych i mniej znanych dyktatorach oraz o kobietach, które pomagały im w drodze do władzy,  rozmawialiśmy 21 czerwca 2016 r.  na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki „Kopernikus”  Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, omawiając książkę  Diane Ducret  „Kobiety dyktatorów”.

20 czerwca 2016

20 czerwca 2016 r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie w ramach „Fan Book Soboniów” Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu dyskutowano o książce Moniki Kluski „Wszystkie barwy lata”.

16 czerwca 2016

Co byś zrobił, gdyby tropił cię bezwzględny morderca? Czy strach przed utratą życia jest ograniczeniem? A jeśli możesz powiedzieć jak Nik: I co z tego ? To tylko śmierć. No wiesz, wszyscy moi najlepsi przyjaciele są martwi. Z Nikiem i innymi mieszkańcami cmentarza 16 czerwca 2016 r.  spotkała się młodzież z Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

15 czerwca 2016
15 czerwca 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.
10 czerwca 2016
Pełne entuzjazmu spotkania z Edytą Jungowską – ambasadorem akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, służby mundurowe w akcji czytania dzieciom, książkowe zabawy w filiach bibliotecznych – już po raz XV Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wraz z licznymi sprzymierzeńcami obchodziła Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.
06 czerwca 2016
6 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Wracamy! Działamy! Czytamy! Na zaproszenie Burmistrza Miasta Jasła – Ryszarda Pabiana i Dyrektora Biblioteki – Małgorzaty Piekarskiej, partnerzy Biblioteki i osoby zaangażowane w remont mogli obejrzeć instytucję w jej nowych wnętrzach.
06 czerwca 2016
6 czerwca br. najmłodsi z Przedszkola Miejskiego nr 3 i 10 spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach wielkiego święta czytania. Po raz 15 tradycyjnie uczciliśmy jubileuszową odsłonę akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ze stacji głównej: Biblioteka ruszyła niezapomniana „Lokomotywa” J. Tuwima w wykonaniu dorosłych.
06 czerwca 2016
Urodzinowo, kolorowo i gościnnie upłynęło poniedziałkowe popołudnie 6 czerwca br. w Klubie Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Gościem specjalnym spotkania była Edyty Jungowska – ambasadorki akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. wydającą znaną serię audiobooków dla dzieci „Edyta Jungowska czyta Astrid Lindgren”.

poprzednia 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 z 15 następna

Info

 

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz