Wiosna to czas odnowy, radości i nadziei. To moment, kiedy wszystko dookoła nas zaczyna kwitnąć, a dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. Po długiej, zimowej przerwie przyroda budzi się do życia, a my razem z nią.
Wiosna to czas odnowy, radości i nadziei. To moment, kiedy wszystko dookoła nas zaczyna kwitnąć, a dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. Po długiej, zimowej przerwie przyroda budzi się do życia, a my razem z nią.
20 marca 2025 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu Czytających Rodzin z okazji Światowego Dnia Poezji, na którym uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak ważna jest poezja w naszym życiu.
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Anną Radwan-Żbikowską, jaślanką, tłumaczką literatury czeskiej.
W ramach cyklu „Świat literatury, literatura świata” gościliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle Annę Radwan-Żbikowską, tłumaczkę literatury czeskiej.
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na Światowy Dzień Poezji.
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Emilią Polak, autorką książki „Zamknięte drzwi. Z dziejów Sanatorium Przeciwgruźliczego w Foluszu /1962-1972/”.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie z poetką i regionalistką Emilią Polak, autorką książki „Zamknięte drzwi. Z dziejów Sanatorium Przeciwgruźliczego w Foluszu /1962-1972/”.
"Łaciate ferie" w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle okazały się niezwykle udanym przedsięwzięciem, które przyciągnęło liczne grono młodych uczestników. W ciągu dwóch tygodni odbyły się różnorodne zajęcia, które łączyły edukację z zabawą, a także rozwijały kreatywność dzieci.
Tegoroczne zajęcia feryjne zdominowane były przez kropki, łatki i cętki.