Akcje: Popisz się pisząc - warsztaty Loesje dla młodzieży

sobota, 05 grudnia 2015
Akcje: Popisz się pisząc - warsztaty Loesje dla młodzieży

Strefa M2 i Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD, czyli aktywna młodzież w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zapraszają na nieszablonowe i niecodzienne warsztaty kreatywnego pisania. W sobotę 5 grudnia poznamy, czym jest Loesje.

Loesje to grupa ludzi działających na całym świecie, a jednocześnie postać, poprzez którą chcą inspirować innych. Teksty, które tworzą, opierają się na idei dzielenia się pomysłami, wyrażenia własnych opinii przy użyciu krótkich sloganów. Promują wolność wypowiedzi, pobudzają do aktywności społecznej, kreatywności i krytycznego podejścia do rzeczywistości. W najbliższą sobotę w MBP w Jaśle będzie okazja, by stworzyć własne teksty Loesje.

Zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat. Warsztaty odbędą się w Czytelni Głównej Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle (Strefa M2 przy ul. Kościuszki 47 w godzinach 10:00-15:00.

Szczegółowe informacje i zapisy: aktywni@mbp.jaslo.pl.