Akcje: Umów się z książką! – akcja walentynkowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle

piątek, 07 - piątek, 21 lutego 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i jej księgozbiór zapraszają czytelników od 7 do 21 lutego 2020 do zabawy walentynkowej Umów się z książką! Akcja obejmuje Wypożyczalnię dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci i Młodzieży i filie biblioteczne.

Nasze półki pełne są książek, które marzą o czytelniku, takim jak Ty! Przyjdź i wylosuj randkę z tajemniczą nieznajomą. Wybierz serduszko i sprawdź czy jesteś zainteresowany spotkaniem. Jeśli tak, to zabierz ją ze sobą! Nie pozwól, aby była samotna i zapomniana. Być może uśmiechnie się do Ciebie szczęście i znajdziesz przyjaźń na całe życie!

Zapraszamy!