Facebook
A A A

Akcje: Zabawy i uścisków co niemiara

środa, 14 października 2015

I mali i duzi wiedzą, że 14 października świętujemy Urodziny Książkowego Misia. To świetna okazja by przypomnieć sobie o swoich książkowych i kreskówkowych ulubieńcach, dlatego przedszkolaki  z jasielskiego Prywatnego Bajkowego Przedszkola już od samego rana świętowały z literackimi bohaterami.

Wspólnie wysłuchały głośnego czytania o tym, że Kubuś Puchatek zasługuje na miano Najlepszego Misia pod Słońcem, by potem szybciutko pomóc milusińskiemu misiowi uporać się z jesiennymi porządkami w Stumilowym Lesie. Skrzętnie oddzieliły spadające liście od polnych kwiatków, a potem w nagrodę wspólnie z największym łakomczuchem zajadały się tym, co misie lubią najbardziej – czyli słodkim tortem urodzinowym.

Nie zabrakło głośnego: Sto lat, uścisków i mnóstwa uśmiechu..., bo przecież urodziny to wspaniałe wydarzenie. I każdy przedszkolak o tym wie. A misie są kochane i dobrze dzieciom znane. I tak pozostanie już na zawsze.

Spotkanie urodzinowe odbyło się 15 października w Prywatnym Bajkowym Przedszkolu w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.