Biblioteka nieczynna w dniach 9 - 18 kwietnia 2021

Biblioteka nieczynna w dniach 9 - 18 kwietnia 2021

UWAGA! AKTUALIZACJA 09.04.2021
Drodzy Czytelnicy!
W związku z przedłużeniem obostrzeń związanych z pandemią Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w dniach 9-18 kwietnia 2021 r. będzie NIECZYNNA. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie i Facebooku. W razie pilnego kontaktu prosimy dzwonić na numer 134462602 – Sekretariat Biblioteki Głównej.

AKTUALIZACJA 26.03.2021
Informujemy, że w związku z rozwojem sytuacji pandemicznej i rozszerzeniem obowiązujących obostrzeń, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo Biblioteka pozostaje zamknięta do 9 kwietnia 2021 r. Prosimy śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe.
AKTUALIZACJA 20.03.2021
W związku z ukazaniem się w piątek w godzinach wieczornych rozporządzenia Rady Ministrów oraz nowych wytycznych Biblioteki Narodowej informujemy, że decyzja o utrzymaniu zamknięcia bądź o terminie i zasadach ponownego otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zostanie podana w najbliższych dniach po konsultacji z Organizatorem Biblioteki oraz innymi stosownymi organami. Prosimy śledzić naszą stronę internetową i media społecznościowe.
- - - - - - - - - - - - -
Drodzy Czytelnicy! Z przykrością informujemy, że w związku z ogłoszeniem przez Radę Ministrów rozszerzenia obostrzeń związanych z pandemią na całą Polskę Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w dniach 20 marca - 9 kwietnia 2021 będzie NIECZYNNA. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie. Informacje będą aktualizowane na bieżąco, w zależności od pojawiających się rozporządzeń i wytycznych. W razie pilnego kontaktu prosimy dzwonić na numer 134462602 - Sekretariat Biblioteki Głównej, w godz. 8:00 - 15:00.