Cykle: Akademia Wyobraźni - Pora na przedświąteczne przygotowania

sobota, 16 grudnia 2017
Cykle: Akademia Wyobraźni - Pora na przedświąteczne przygotowania

Boże Narodzenie tuż, tuż… Ale zanim przyjdą święta, koniecznie musimy się do nich dobrze przygotować! O uroku przedświątecznych prac przekonali się mali uczestnicy zajęć Akademia Wyobraźni, które odbyły się 16 grudnia 2017 r. w Filii  nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Filię nr 3 MBP w Jaśle odwiedziła Magdalena Kamińska-Chudy, pasjonatka rękodzieła artystycznego.  Biblioteka  zamieniła się na godzinę w bombkowy i bałwankowy warsztat.  W ruch poszły wstążki, szpilki, styropianowe bombki i kolorowe cekiny.

Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością, stworzyły piękne bożonarodzeniowe dekoracje.

To były super zajęcia! – stwierdziła  Zuzia, uczestniczka spotkania.

Zapraszamy dzieci w wieku 5–11 lat do udziału w zajęciach  z cyku Akademia Wyobraźni w Filii nr 3 (ul. Szopena 22, 13 446 52 25, filia3@mbp.jaslo.pl) w soboty o godz. 12.00.