Festiwal: Z książką na bezdrożach – festiwalowe wydarzenia w Ożennej

sobota, 14 października 2023
Festiwal: Z książką na bezdrożach – festiwalowe wydarzenia w Ożennej

14 października 2023 roku na zakończenie Jasielskiego Festiwalu Literackiego tradycyjnie już spotkamy się w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Zapraszamy na rodzinne zajęcia, podczas których pod opieką przyrodników, bibliotekarzy oraz animatorów dzieci i dorośli wyruszą na górskie ścieżki, oraz wezmą udział w rodzinnych zajęciach.

Wydarzenia planowane są w godzinach 10:00 – 18:00 i złożą się na nie spacer oraz warsztaty literacko-ekologiczne. Szczegółowy harmonogram będzie uzależniony od pogody, dlatego zostanie podany w terminie do tygodnia przed wydarzeniem. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale należy zgłosić chęć uczestnictwa telefonicznie:
13 446 26 02 lub mailowo: biblioteka@mbp.jaslo.pl. Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia, można będzie skorzystać z bazy noclegowej Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej we własnym zakresie.

Partnerami projektu są: Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.