Gwiazdkowy prezent dla miłośników e-booków i audiobooków – bezpłatny roczny dostęp do serwisu Legimi.

środa, 15 grudnia 2021
Gwiazdkowy prezent dla miłośników e-booków i audiobooków  – bezpłatny roczny dostęp do serwisu Legimi.

Z przyjemnością informujemy, że mamy gwiazdkowy prezent dla najaktywniejszych czytelników, którzy w 2021 r. korzystali z serwisu Legimi.

Od 20 grudnia 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle dysponować będzie kodami do serwisu Legimi, ważnymi od momentu aktywowania do 15 listopada 2022 r.

Zasady otrzymania rocznego kodu dostępu do serwisu Legimi:

1.    Należy być zarejestrowanym czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (powyżej 15 roku życia) i posiadać ważną Kartę Biblioteczną (konto czytelnika zaktualizowane i bez blokad).
2.    Zaproszenie do odbioru rocznych kodów Legimi dotyczy najaktywniejszych czytelników naszej Biblioteki, którzy często korzystali z kodów Legimi w roku 2021. Decyzję o wydaniu kodu rocznego czytelnikowi podejmują bibliotekarze.
3.     Kod można odebrać drogą elektroniczną. W e-mailu wysłanym na adres  wypozyczalnia@mbp.jaslo.pl  należy podać imię i nazwisko oraz numer ważnej Karty Bibliotecznej. W odpowiedzi najaktywniejsi czytelnicy otrzymają, również drogą elektroniczną, roczny kod Legimi.
4.  Czytelnik może pobrać tylko jeden kod.
5.   Nie może przekazywać kodu dostępu do serwisu, otrzymanego w Bibliotece, innym osobom.
6.   E-maile wysyłane przed 20 grudnia 2021 r. nie będą brane pod uwagę.

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona.

Zakup  dofinansowano  ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Zadanie: Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0.