Projekty: Jak uczyć się szybciej i mieć z tego przyjemność?

czwartek, 29 października 2020
Projekty: Jak uczyć się szybciej i mieć z tego przyjemność?

Serdecznie zapraszamy młodzież do obejrzenia nagrania dotyczącego technik skutecznego uczenia się, podczas którego opowiadamy o tym, co zrobić, żeby uczyć się skuteczniej. Pokażemy Wam, jak lepiej zapamiętywać i organizować sobie naukę tak, aby była ona efektywna i przyjemna.

Spotkanie prowadzi Natalia Minge - psycholog zajmująca się rozwojem i jego wspieraniem, w tym technikami ułatwiającymi uczenie się. Autorka wielu książek, m.in. "Technik samorozwoju", w której przybliża czytelnikom sposób funkcjonowania uczącego się mózgu i sposoby na sprawienie, by nauka była szybsza, łatwiejsza i bardziej przyjemna. Na co dzień pracuje z rodzicami, dziećmi i młodzieżą.

Prezentacja dostępna jest na kanale MBP w Jaśle w serwisie YouTube - link

Działanie realizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle przy współpracy z Fundacją Civis Polonus w ramach projektu „Kampanie online na rzecz czytelnictwa młodzieży”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.