Facebook ikonka prawy margines

Juniwersytet: Gra edukacyjna „Łowcy wiedzy”

sobota, 25 maja 2019
Juniwersytet: Gra edukacyjna  „Łowcy wiedzy”

25 maja 2019 na ostatnich tegorocznych zajęciach Juniwersytetu  mali studenci wzięli udział w edukacyjnej grze bibliotecznej „Łowcy wiedzy”.

W trakcie drużynowej rywalizacji dzieci miały okazje wykorzystać wiedzę zdobytą podczas zajęć, które odbywały się w ciągu całego roku akademickiego. Odwiedzając tematyczne stanowiska za każde dobrze wykonane zadanie studenci zdobywali cenne punkty. Odpowiadali na pytania dotyczące życia pszczół i wikingów, układali puzzle, ćwiczyli sprawność swoich umysłów odnajdując ukryte na obrazkach elementy,  pochwalili się wiedzą dotyczącą naszego miasta, a także bystrym okiem, sprawnością fizyczną i chartem ducha. W tej grze nie było przegranych. Najważniejsza była dobra zabawa i gra zespołowa z zachowaniem zasad fair play.

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy to edukacyjny projekt realizowany przez Miasto Jasło w ramach Programu „Postaw na rodzinę”. Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Postaw na rodzinę".