Facebook
A A A

Kluby: Apetyt na życie

czwartek, 30 maja 2019

Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus”  Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o książce Mary Simses „Apetyt na życie”. Spotkanie odbędzie się 30 maja 2019 r. (czwartek) o godzinie 16.30, ul. Kopernika 8.

Tydzień po śmierci babci Ellen wyjeżdża  z Manhattanu, aby spełnić jej ostatnią prośbę i odnaleźć  Cheta Cumimingsa – chłopaka z małego miasteczka, w którym babcia jako młoda dziewczyna była zakochana. Od początku nic nie idzie tak, jak sobie zaplanowała. Okazuje się, że Chet już nie żyje, a Ellen o mało nie traci życia, wpadając z pomostu do morza. Z pomocą rusza jej Roy Cummings – bratanek Cheta. Wbrew pozorom dziewczynie z Manhattanu życie w małym miasteczku zaczyna się podobać. Powoli zaczyna poznawać  tajemnice z młodości swojej babci. Czy tylko tajemnice babci odkrywa Ellen w tym małym miasteczku? Czy jest gotowa rzucić wszystko i całkowicie zmienić swoje życie? O zmianach w życiu i powodach tych zmian porozmawiamy podczas tego spotkania.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 2 MBP w Jaśle -  nr tel. 13 446 90 01 lub e-mail: filia2@mbp.jaslo.pl