Facebook ikonka prawy margines

Kluby: Gwiazdkowa noc

poniedziałek, 18 grudnia 2017
Kluby: Gwiazdkowa noc

Późnym popołudniem 18 grudnia 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w miłej i radosnej atmosferze dzieci i rodzice z Klubu Czytających Rodzin rozpoczęli przedświąteczne przygotowania.

W świąteczny nastrój uczestników zajęć wprowadziło głośne czytanie opowiadania Gwiazdkowa noc. Dzięki temu dzieci zgodnie stwierdziły, że to najbardziej magiczna noc w roku. Odgadły jakie są symbole Bożego Narodzenia i poznały imiona ośmiu reniferów z zaprzęgu Mikołaja. Podczas spotkania mali klubowicze z pomocą rodziców zamienili się także na krótka chwilę w stadko uroczych reniferków. A na zakończenie wszyscy zebrani złożyli sobie świąteczne życzenia i otrzymali drobne słodkie upominki.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.