Kluby: Jakub Małecki w jasielskiej bibliotece

środa, 26 czerwca 2019
Kluby: Jakub Małecki w jasielskiej bibliotece

Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” MBP w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim, autorem  książek  „Dygot”, „Ślady” „Rdza”, „Nikt nie idzie”.

Powieści Jakuba Małeckiego są niezwykle wyrafinowane psychologicznie. Doceniło to jury przyznając za „Ślady” nominację do Nagrody Literackiej ”Nike” (2017). Bohaterowie Małeckiego trawieni są namiętnościami, które muszą skrywać. Jego opowieści wtopione są w tło historyczne, choć nie ono jest tu najważniejsze.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2019 r. /środa/ o godz. 17.00 w MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1).

Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.