Kluby: Książkowo i urodzinowo w Klubie Czytających Rodzin

czwartek, 21 października 2021
Kluby: Książkowo i urodzinowo w Klubie Czytających Rodzin

Czy uda się urodzinowa niespodzianka dla Elmera? Jak Kasia i Kubuś poradzą sobie z wykonaniem prezentu dla taty? Dlaczego Findus urodziny obchodzi trzy razy do roku?

21 października 2021 r. o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Czytających Rodzin, podczas którego klubowicze świętować będą 10 rocznicę familijnych spotkań. W tym szczególnym dniu będziemy czytać, wspominać, bawić się i rysować rodzinne portrety. Sprawdzimy jak urodziny obchodzą znane i lubiane postaci z książek, dla których przygotujemy urodzinowe upominki. Nie zabraknie również  niespodzianek dla naszych klubowiczów.

Spotkanie odbędzie się 21 października 2021 r. w Sali edukacyjne nr 127 MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1) o godz. 16.00.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.