Kluby: Psi terapeuta - spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2022

czwartek, 13 stycznia 2022
Kluby: Psi terapeuta - spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2022

Golden retriever, cavalier king, charles spaniel, siberian husky, labrador retriever to rasy psów, które posiadają wyjątkowe umiejętności. Jedne potrafią świetnie pływać inne są niezwykle inteligentne, radosne i sympatyczne a jeszcze inne pomagają chorym ludziom.

Na najbliższym spotkaniu Klubu Czytających Rodzin działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, gościć będziemy dogoterapeutkę Jolantę Jaracz z psem terapeutycznym rasy golden retriever. Pani Jola opowie nam jak wspaniałymi stworzeniami są psy i jak są szczęśliwe, gdy mogą spędzać z nami czas. Nie zabraknie dogoterapii w wydaniu książkowym. Poznamy historie niezwykłych czworonogów z których dowiemy się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka i niezastąpionym partnerem w niesieniu pomocy innym.

Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2022 roku/czwartek o godz. 16.00.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.