Kluby: Spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim

czwartek, 02 grudnia 2021
Kluby: Spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim

DKK „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Łukaszem Orbitowskim, pisarzem, publicystą, dziennikarzem, autorem opowiadań i powieści, m.in. „Święty Wrocław”, „Inna dusza”, „Exodus”, „Kult”.

Jeden z najbardziej interesujących polskich pisarzy współczesnych, laureat Paszportu „Polityki”, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike” opowie o swojej drodze twórczej i próbach mierzenia się z literacką materią.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, 02.12.2021 (czwartek), godz. 17.00, Sala edukacyjna, ul. Kołłątaja 1.

Wstęp wolny!

Zaproszenia do odbioru w Czytelni Głównej. Liczba miejsc ograniczona.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.