Facebook
A A A

Kluby: W świecie muzyki – spotkanie z Izabellą Klebańską

piątek, 01 lutego 2019

1 lutego 2018 r. Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Izabellą Klebańską - autorką książek, scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży, dobranocek, bajek i piosenek.

W telewizji debiutowała w programie 5-10-15. Jest twórczynią programów: Tut turu, Miganki i Piosenkarnia, emitowanych przez program 1 Telewizji Polskiej. Autorka współpracowała także z twórcami programu Domowe przedszkole.

Na spotkaniu wkroczymy w świat zaczarowanej muzyki. Zastanowimy się, co to jest zapis nutowy i z jakich elementów się składa, poznamy budowę instrumentów smyczkowych i porozmawiamy o dawnych tańcach polskich. Będziemy śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach udowadniając, że w świecie muzyki można się świetnie bawić.

Spotkanie odbędzie się 1 lutego 2019 r. o godz. 16.00 w Czytelni Regionalnej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, I piętro, pok. 123.

W dniu spotkania będzie można zakupić książki autorki w promocyjnych cenach 15 – 19 zł.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.