Kluby: „Wylałam na biel atrament…” – spotkanie z Iwoną Bracik

czwartek, 21 marca 2019
Kluby: „Wylałam na biel atrament…” – spotkanie z Iwoną Bracik

Dyskusyjny Klub Książki „Zaczytani” zaprasza młodzież do Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle na spotkanie z Iwoną Bracik, laureatkę XIX, XX, XXI i XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w kategorii wiersze oraz XXII w kategorii opowiadania.

Spotkanie z młodą poetką to doskonała okazja do czytania i słuchania wierszy oraz rozmowy na temat poezji m.in. o tym, czy pisanie poezji ma sens, po co poeci tworzą wiersze i kto je czyta. Określimy jaką poezję lubimy, czy mamy ulubione wiersze i dlaczego w ogóle je czytamy. Stworzymy także artystyczna pracę inspirowaną poezją.

Spotkanie odbędzie się 21 marca 2019 o godz. 16.00 w Strefie Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.