Facebook ikonka prawy margines

Kluby: Zakropkowana biblioteka

piątek, 13 września 2019
Kluby: Zakropkowana biblioteka

Każdy z nas ma talent. Jedni wiedzą o nim od najmłodszych lat, inni odkrywają go przez całe życie, a pozostali odnajdują go przez przypadek. Jak go odkryć i gdzie szukać, aby móc w pełni wykorzystać i zrealizować swoje marzenia?

13 września 2019 r. na spotkaniu Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki, postanowiliśmy odnaleźć drzemiące w nas talenty. Zainspirowani przygodami małej Vashti, bohaterki książki P.H. Reynoldsa „Kropka”, ruszyliśmy kropkowanym szlakiem. Wykorzystując kolorowe kropki, kropeczki i kropy… prezentowaliśmy swoje talenty. Michalina i Klara, być może przyszłe projektantki biżuterii zaprojektowały oryginalny naszyjnik i pierścionek. Martyna, miłośniczka ekologii, stworzyła sowę, a Krzyś prawdopodobnie, wielbiciel rajdów i technologii – samochód.
Który z tych talentów się rozwinie, czas pokaże. My życzymy naszym Klubowiczom dużo odwagi i wiary w siebie w odkrywaniu swoich umiejętności.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”  prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.