Kolorowo i książkowo! - Dzień Dziecka z jasielską Biblioteką

wtorek, 01 czerwca 2021
Kolorowo i książkowo! - Dzień Dziecka z jasielską Biblioteką

Kalimba, kenari shaker… i malowane emocje to tylko niektóre propozycje Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przygotowane specjalnie z okazji  Jasielskiego Dnia Dziecka.

Zapraszamy na zajęcia literacko-plastyczne Emocje kolorem malowane, na których nauczycie się jak rozpoznawać i nazywać emocje. Podczas zabawy  KOLOROWE BAZGROŁKI – czyli szaleństwo na kartce będziecie mogli wyrazić swoje uczucia i zaprzyjaźnić się z kolorowym potworem.

Dzieci w wieku 5-9 lat zapraszamy do udziału w warsztatach Wiosenna muzykoterapia, na których posłuchamy instrumentów muzycznych o pięknym i magicznym brzmieniu m.in.: kalimby, kija deszczowego, kenari shakera, bębna oceanicznego i burzowego. Na spotkaniu pobawimy się i zrelaksujemy przy dźwiękach etnicznych instrumentów oraz poćwiczymy uważność i koncentrację. Oczywiście nie zabraknie książek i głośnego czytania.

W organizację  wydarzenia włączyły się: Jasielski Dom Kultury, Muzeum Regionalne, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z Biblioteką w godz. 15:00- 18:00.

Jasielski Dzień Dziecka odbędzie się w warunkach obowiązującego reżimu sanitarnego COVID-19.