Facebook ikonka prawy margines

Korzystaj z czytelni internetowej IBUK Libra bez wychodzenia z domu

poniedziałek, 16 - poniedziałek, 09 marca 2020
Korzystaj z czytelni internetowej IBUK Libra bez wychodzenia z domu

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz bibliotekami publicznymi województwa podkarpackiego wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA. Teraz bezpłatny dostęp do serwisu możesz uzyskać bez wychodzenia z domu.

Serwis IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia online, która udostępnia książki i czasopisma w formie elektronicznej m.in. z dziedziny ekonomii, nauk matematyczno-przyrodniczych, humanistycznych czy informatyki. Zapewnia dostęp do publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych. Po zalogowaniu się na osobiste konto myIBUK, użytkownik może korzystać z narzędzi do pracy z tekstem (m.in. zaznaczać fragmenty, tworzyć notatki, tagować, powiązywać zagadnienia i treści książek ze słownikami i encyklopediami PWN).

Teraz bezpłatne kody dostępu do serwisu IBUK Libra możesz uzyskać w MBP w Jaśle bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość e-mail z prośbą o udostępnienie kodu, w treści podając swoje imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej. W odpowiedzi prześlemy do ciebie unikatowy kod, który po zalogowaniu w serwisie IBUK Libra pozwoli ci korzystać z zasobów czytelni w dowolnym miejscu - w domu lub na urządzeniach mobilnych, takich jak tablet czy smartfon.

Kliknij, aby przejść do Czytelni IBUK Libra.

Informacji o IBUK Libra udziela:
Elżbieta Sławniak
tel. 13 446 26 02 wew. 34
informacyjny@mbp.jaslo.pl