Facebook
A A A

Książki: Dziewczynka z Szóstego Księżyca

,

Czy znamię Niny i jej dziadka, wielkiego alchemika  to znak przeznaczenia? Jaka przyszłość czeka Ninę? Jak uchronić Szósty Księżyc przed przebiegłym i perfidnym hrabią Karkonem Ca`d`Oro ?

O tym dowiesz się czytając książki Moony Witcher z serii Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Autorka książek Roberta Pizzo, jest dziennikarką kroniki kryminalnej, pisząca pod pseudonimem Moony Witcher. Obecnie ukazał się szósty tom przygód Niny i jej przyjaciół pt. Nina i moc Absinthium. Główna bohaterka znów powraca  gotowa na nową przygodę, podczas której razem z przyjaciółmi musi stanąć do walki o ład i porządek we Wszechświecie. Czy uczucie do pięknego ducha, Livia Borio utrudni pokonanie niebezpieczeństw?

Książka cieszy się wielkim sukcesem. Ukazują się kolejne tomy, których bohaterowie zyskują sympatię dzieci na całym świecie. W naszej Bibliotece książki o dzielnej Ninie, również cieszą się dużą popularnością wśród czytelników.

Kolejność tomów :
Tom 1. Dziewczynka z Szóstego Księżyca
Tom 2. Nina i tajemnica ósmej nuty
Tom 3. Nina i klątwa Pierzastego Węża
Tom 4. Nina i Tajemne Oko Atlantydy
Tom 5. Nina i Złota Liczba
Tom 6. Nina i moc Absinthium

Serię można wypożyczyć w Oddziale dla Dzieci (Gimnazjum nr 1, ul. Czackiego 2), Filii nr 1 (ul. Sobniowska 34), Filii nr 2 (ul. Kopernika 8), Filii nr 3 (ul. Szopena 22).