Magiczne światy – spotkanie autorskie z Adamem Faberem

środa, 16 października 2024
Magiczne światy – spotkanie autorskie z Adamem Faberem

16 października 2024 r. w ramach projektu „Biblio(TEKA) rozmaitości” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie dla młodzieży z Adamem Faberem.

Adam Faber to ukrywający się pod pseudonimem artystycznym pisarz młodego pokolenia, twórca nurtu fantasy. Autor poczytnych cyklów powieściowych przeznaczonych dla młodzieży, osadzonych w stworzonych przez niego światach pełnych czarów, magii i nieziemskich istot.  W swoim dorobku ma kilkutomowe serie powieściowe: „Kroniki Jaaru”, „Krew Ferów”, „Saga Rodu Bies”.

Spotkanie dla grup zorganizowanych. 16 października 2024 r., godz. 10:00. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Sala edukacyjna, ul. Kołłątaja 1.