Otwieramy Filię nr 3 MBP w Jaśle w nowej lokalizacji

środa, 06 marca 2024
Otwieramy Filię nr 3 MBP w Jaśle w nowej lokalizacji

Szanowni Czytelnicy!

Miło nam poinformować, że 8 marca 2024 o godz. 11.00 otwieramy dla Was Filię nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w nowej lokalizacji przy ulicy Sikorskiego 15 (I piętro, budynku Krytej pływalni MOSiR).

Po czasie potrzebnych przeobrażeń jesteśmy gotowi powitać Was przede wszystkim w większej przestrzeni, spełniającej standardy dostępności – miejscu, które mamy nadzieję stanie się inspiracją do spotkań i wymiany myśli o literaturze przy kawie i herbacie.

Niezmiennie zapraszamy do korzystania z usług Filii jej dotychczasowych oraz nowych Czytelników. Wierzymy, że nowa siedziba, podobnie jak poprzednia, będzie ważnym zakątkiem książki na mapie osiedla, a zarazem miasta.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z przeprowadzką i chwilowym zamknięciem agendy. Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby  Filia nr 3 przy ul. Sikorskiego 15 była dla Państwa przyjazną i komfortową przestrzenią do korzystania z naszych zbiorów oraz oferty kulturalno-edukacyjnej.

Prosimy o zapoznanie się z godzinami otwarcia Filii nr 3 (ul. Sikorskiego 15):

poniedziałek 8:00 – 19:00
wtorek 11.00 – 16.00
środa 11:00 – 19:00
czwartek 8:00 – 19:00
piątek 11:00 – 19:00
sobota 8:00 – 15:00

Bądźcie na fali! Czytajcie!