Projekty: Buduje(my)SIĘ! Szkolenie online dla bibliotekarzy

wtorek, 08 - środa, 09 grudnia 2020
Projekty: Buduje(my)SIĘ! Szkolenie online dla bibliotekarzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCji! w dniach  8-9.12. zaprasza bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego do udziału w szkoleniu online „Work life balance czy wypalenie zawodowe — równowaga, samoświadomość i budowanie własnych zasobów dla życia bez stresu”. Szkolenie poprowadzi Cecylia Bieganowska /Good Books/.

Wewnętrzna równowaga i radość bycia w zespole to wstęp do tego, by móc nauczyć się w pełni promować działania instytucji – szkolenie będzie treningiem rozwiązywania problemów, rozwijania kreatywności, pracy zbiorowej oraz zacieśniania relacji w zespole. Odbiorcy spojrzą na zawód bibliotekarza w sposób holistyczny i przekonają się, że wzmacnianie wzajemnych relacji i samoświadomości sprzyja spełnieniu zawodowemu. Z kolei spełnienie zawodowe i radość z współtworzenia mogą stać się kluczem do świadomej i udanej promocji biblioteki.

Cecylia Bieganowska (Good Books) – socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży, praktyk Racjonalnej Terapii Zachowania, trener, fizjoterapeuta, międzynarodowo Certyfikowany Coach ICF i certyfikowany project manager IPMA D., członek Zarządu Międzynarodowej Organizacji Twórców i Praktyków Treningu Zastępowania Agresji PREPSEC International. Od kilku lat zaangażowana w działania na rzecz profilaktyki zdrowia, rozwoju osobowości oraz kompetencji interpersonalnych specjalistów medycznych. Koordynatorka kampanii społecznych o zdrowiu i aktywności fizycznej oraz projektów unijnych.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Współorganizator projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCji! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.