Projekty: Kartki świąteczne – cykl warsztatów

28 listopada - 12 grudnia 2022
Projekty: Kartki świąteczne – cykl warsztatów

UWAGA! Warsztaty 12 grudnia zosteły odwołane

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na cykl warsztatów Kartki świąteczne, skierowany do osób dorosłych i starszej młodzieży.

Warsztaty będą odbywać się:
28 listopada godz. 16-17.30 – Kartka sztalugowa
5 grudnia godz. 16-17.30 – Pop up box – tworzenie i obklejanie bazy
12 grudnia godz. 16-17.30 – Pop up box – ozdabianie

Podczas warsztatów poznamy podstawy tworzenia kartek techniką scrapbookingu. Wykonamy kartkę sztalugową oraz pop up box od podstaw. Będzie to również okazja do zrelaksowania się i miłego, a jednocześnie kreatywnego spędzenia czasu.

Warsztaty są bezpłatne. Zapewniamy potrzebne  materiały i narzędzia.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży
Tel. 13 446 26 02 wew. 35

Warsztaty realizujemy w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” „Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі”

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект „Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі” реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.