Projekty: Kreuje(my) dla WAS! KREATYWNY MARKER – warsztaty dla bibliotekarzy

wtorek, 15 września 2020
Projekty: Kreuje(my) dla WAS! KREATYWNY MARKER – warsztaty dla bibliotekarzy

15 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCji! odbędą się warsztaty dla bibliotekarzy bibliotek powiatowych prowadzone przez Renatę Sabę, piszącą i flipującą plastyczkę, projektantkę form użytkowych, kreatorkę, która za pomocą nietypowej formy: filmów pisanych ręcznie, udowadnia, że słowa prócz znaczeń mają także wygląd, jaki może nadać im kreatywność tworzących przekaz.

Podczas warsztatów uczestnicy zastanowią się nad oddziaływaniem treści na odbiorcę, nabędą umiejętności    z zakresu tworzenia przemawiających a zarazem atrakcyjnych wizualnie form graficzno-literackich, które w przyszłości posłużą m.in. do prezentacji własnych dokonań oraz wesprą realizację działań edukacyjno-kulturalnych i promocyjnych.

Warsztaty odbędą się 15 września br. w godz. 9.00-15.00 w Czytelni Regionalnej MBP w Jaśle.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Współorganizator projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Projekt BiblioMOCNI w proMOCji! dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.