Projekty: Młodzieżowo – projektowo – twórczo! Otwarcie wystawy FREEDOM 3D w MBP w Jaśle

wtorek, 28 kwietnia 2015

Młodzieżowy wieczór od A do Z? Z uczestnikami projektu FREEDOM 3D to oczywiste! 28 kwietnia 2015 r. młodzieżowa grupa projektowa z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle uroczyście otworzyła wystawę podsumowującą polsko-słowacką wymianę realizowaną przy wsparciu finansowym Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Spotkanie było okazją do wspomnień zimowego spotkania z młodzieżą z Vranova nad Topl’ou na Słowacji, do przeżycia jeszcze raz projektowych przygotowań, warsztatów, wieczorów integracyjnych i finałowego flashmobu. Goście odwiedzający wystawę mogli też dowiedzieć się od uczestników projektu, jak powstają takie inicjatywy, jak szukać dla nich wsparcia i jak zamieniać marzenia w konkretne działania, młodzież z grupy Freedom 3D zapewniła, że pewne pomysły już ma!

Wystawę z realizacji projektu FREEDOM 3D można oglądać w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (ul. Kościuszki 47) do końca maja 2015 r.

Wystawa odbywa się w ramach projekt u FREEDOM 3D, który jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Organizatorem projektu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, partnerem projektu jest Mestský Dom Kultúry we Vranovie nad Topl’ou na Słowacji. Patronat medialny nad projektem objęli: Tygodnik Nowe Podkarpacie, Trendy Radio, Telewizja Jasło oraz portale: jaslo4u.pl, terazjaslo.pl, twojejaslo.pl, jaslonet.pl, wirtualnejaslo.pl.