Facebook
A A A

Projekty: Mocarze wyobraźni! – spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem

06 czerwca - 06 maja 2019

W dniu 6 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie z Marcinem Pałaszem – autorem przepełnionych humorem książek dla dzieci i młodzieży z wątkami detektywistycznymi oraz fantastycznymi.

W czasie spotkania młodzież usłyszy o ścieżce literackiej pisarza oraz książkach, które ukształtowały jego dzieciństwo, zapozna się z powieściami autora, pozna bohaterów jego najpopularniejszych książek oraz przekona się na bazie dorobku autora, że „słowa niosą uśmiech” a czytanie jest dobrą zabawą.

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca (czwartek) 2019 r. o godz. 10.00 w Parku Miejskim (w razie niepogody – w Czytelni Regionalnej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu ZaPODAJ KSIĄŻKĘ! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Internetowa Telewizja Południe, Telewizja Jasło, Fakty Jasielskie, Obiektyw Jasielski, Gazeta Codzienna Nowiny oraz portale internetowe: twojejaslo.pl i wirtualnejaslo.pl. Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Księgarnie Nova.