Projekty: Podsumowanie cyklu quizów i zagadek w ramach projektu „Dziedzictwo Niepodległej”

środa, 20 listopada 2019

Nadeszła pora na podsumowanie cyklu quizów i zagadek dotyczących historii i kultury naszego regionu organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle  w ramach projektu „Dziedzictwo Niepodległej”. Zwycięzcą ostatniego listopadowego zadania została Pani Ilona Stachurska.  Gratulujemy!

Nasza projektowa zabawa miała na celu zachęcenie małych i dużych mieszkańców Jasła i okolic do odkrywania ciekawostek miasta i regionu w którym żyjemy oraz poznania lokalnej historii, kultury i tradycji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadsyłanie swoich zgłoszeń w konkursach i zachęcamy do dalszego pogłębiania wiedzy i dbania o nasze wspólne dziedzictwo narodowe.

Projekt "Dziedzictwo Niepodległej" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Patronat medialny nad projektem objęły: Radio Trendy, TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Internetowa Telewizja Południe, Tygodnik Regionalny Nowe Podkarpacie, Telewizja Jasło, Fakty Jasielskie, Obiektyw Jasielski, Gazeta Codzienna Nowiny oraz portale internetowe: nowiny24.pl, twojejaslo.pl, terazjaslo.pl, jaslonet.pl, wirtualnejaslo.pl

Partnerzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle.